Vnitřní žaluzie a rolety ROTO

Vnitřní žaluzie a rolety Roto - ochrana před světlem či oslněním

Zajistěte si ve vašem interiéru dokonalou ochranu před nepříjemnými oslňujícími slunečními paprsky! Vnitřní žaluzie a rolety Roto nejen skvěle vpadají, ale také jsou vysoce funkční! Vnitřní žaluzie a rolety se velice snadno montují a dokonale chrání vaše okna nejen před přímým slunečním světlem, ale také před nežádoucími pohledy dovnitř. Látky, které jsou pro výrobu rolet používané, jsou impregnované a stálobarevné. Lze je udržovat vlhkým hadříkem. Jejich design vám příjemně oživí vaše podkroví. Vybírat můžete z 38 moderních vzorů a z více než 80 barev, které Vám umožní téměř neomezenou tvůrčí svobodu.

Dekory vnitřních žaluzií a rolet Vám rádi předvedeme na prodejně, kde si můžete vybrat z katalogu.

Přednosti žaluzií a rolet Roto:

 • snadná montáž díky uložení do kazety
 • ochrana proti pronikavému slunečnímu světlu
 • chrání před nežádoucími pohledy dovnitř
 • látky s jednostranným potiskem, impregnované, stálobarevné, otíratelné vlhkým hadrem
 • 3 druhy látek, 30 dekorů a barevných odstínů
 • plynulé ovládání v bočních vodicích lištách
 • profily vodících lišt - bílé (pro okna plastová) nebo přírodní hliník (pro okna dřevěná)

Rolety Standard - Prostě a jednoduše dobré

Pokud hledáte jednoduché a zároveň vysoce spolehlivé řešení před jasným slunečním světlem, může vás zaujmout praktická roleta Standard, která se připevňuje na vnitřní stranu střešního okna. Rolety Standart také spolehlivě chrání před nežádoucími pohledy z venku. Vybrat si můžete z velice širokého výběru látek, vzorů a barev. Rolety Standart se tak stanou zároveň i dekorativním prvkem v místnosti. Vodicí lišta se připevňuje ve třech místech.

Rolety Exclusiv - Chytré a zárovně dekorativní

Dekorativní světlopropustná roleta Exclusiv vám skvěle poslouží jako ochrana proti přímému slunci a zároveň chrání soukromí před pohledy zvenčí. Roleta Exclusiv je vedena postranními lištami, které umožňují vytáhnout či stáhnout roletu do libovolné polohy. Látka rolety je impregnována, což znamená, že je odolná vůči vlhkosti a velice se snadno udržuje pomocí vlhké utěrky.

Zatemňující rolety - Zhasnout a pustit film

V případě, kdy potřebujete mít v místnosti dokonalou tmu, poslouží vám skvěle zatemňující rolety. Bez problémů se tak budete moci v létě večer podívat na film anebo se naprosto nerušeně vyspat. Zatemňovací roleta Roto je vyrobená ze speciální potahované látky, která nedává paprskům světla žádnou šanci. Vedení rolety v bočních lištách navíc zabraňuje pronikání světla po stranách. Zatemňující roleta Roto vám také zajistí dokonalý komfort v kombinaci s venkovní roletou, která brání výraznému zahřívání neprůsvitné konstrukce.

Plisované rolety - Rozvíjí individualitu

Plísované rolety Roto vám splní všechny vaše představy o roletách. Ať již si přejete ochranu proti slunečnímu světlu, zatemnění nebo jenom dekoraci, nabídka plisovaných rolet Roto je dost široká a zajisté si z ní spokojeně vyberete. Plisované Rolety Roto se stahují a vytahují plynule a jsou tedy velice snadné na obsluhu. Zvolit si můžete manuální nebo elektrické ovládání rolet dle vašich nároků. Vybírat můžete podle kvality látky nebo podle funkce. Plisované rolety se vyrábějí z látek různé kvality s nejrůznějšími dekory a v mnoha barevných odstínech. V nabídce naleznete jak průsvitné, tak neprůsvitné materiály. Roleta je vedena v bočních hliníkových lištách, a díky tomu mezi roletou a profilem rámu neprosvítá světlo. Zaoblené profily rámu, ve stylu typickém pro všechny výrobky Roto, zaručují měkký přechod mezi roletou a oknem.

ZFA M manuální

 • Látka je vedena v bočních lištách. Poloha všech plisovaných rolet je plynule nastavitelná.

ZFA E elektrická

 • Obsluhuje se pomocí stěnového přepínače nebo rádiovým dálkovým vysílačem v kombinaci s dálkovým přijímačem. Obsluha nepotřebuje vizuální kontakt a je možná i přes strop nebo stěny. Signál dosahuje v budovách do 30 m, ve volném prostoru venku až do 300 m.

ZFA D M Duo manuální

 • Větší rozmanitosti vzhledu docílíme použitím plisované rolety Duo – dvě rolety v jedné kazetě, které se mohou podle potřeby obsluhovat samostatně i současně.

Funkčnost plisovaných rolet

 • Velký výběr
 • Praktické a hezké
 • Ať už chcete ochranu proti slunečnímu světlu, zatemnění nebo jenom dekoraci, nabídka plisovaných rolet Roto je dost široká na to, abychom Vám mohli splnit každé přání. Rolety se stahují a vytahují plynule a vybírat můžete podle kvality látky nebo podle funkce. Dodáváme také variantu, která v sobě spojuje dvě funkce. Podle toho, jakou máte představu o pohodlí, můžete zvolit manuální nebo elektrické ovládání. Plisované rolety se vyrábějí z látek různé kvality s nejrůznějšími dekory a v mnoha barevných odstínech. Na výběr jsou jak průsvitné, tak neprůsvitné materiály. Roleta je vedena v bočních hliníkových lištách, a tak mezi roletou a profilem rámu neprosvítá světlo. Zaoblené profily rámu ve stylu typickém pro všechny výrobky Roto zaručují měkký přechod mezi roletou a oknem.

Vnitřní lamelové žaluzie - Ochrana před světlem s osobním přístupem

ZJA M manuální

 • Lamely žaluzií Roto jsou vedeny v postranních hliníkových lištách s oblým profilem. Vodicí lišty si můžete objednat v bílém nebo hliníkovém provedení. V případě manuálně obsluhovaných žaluzií se mění pozice lamel otočením kolečka v horním pravém rohu. Pomocí madla na dolní liště si můžete žaluzii plynule nastavit do takové polohy. V jaké ji potřebujete.

ZJA E elektricky ovládaná

 • Žaluzie Roto s elektrickým motorem můžete použít u střechy sklonu od 25° – obsluha a nastavování lamel probíhá pomocí elektronického ovládání. Ještě větší komfort při obsluze poskytuje alternativní rádiové dálkové ovládání, s jehož pomocí ovládnete všechny funkce z libovolného místa v místnosti.

Funkčnost lamelových žaluzií

 • Univerzální doplněk
 • Rám se zaoblenými profily v typickém stylu výrobků Roto zaručuje měkké přechody a podtrhuje vysokou kvalitu. Díky velkému výběru barev se z žaluzie stane nový dekorativní prvek v místnosti. Lamely žaluzie jsou vyráběny z materiálu, který se výborně hodí i do vlhkého prostředí, například do koupelny nebo do kuchyně.

Vzorníky látek:

Vzorníky látek-1 

Vzorníky látek-2 

Vzorníky látek