Venkovní žaluzie a rolety ROTO

Je známo, že ochrana proti teplu je nejúčinnější tehdy, pokud jsou sluneční paprsky odráženy dřív, než dopadnou na okenní tabuli. Právě proto vám doporučujeme venkovní rolety a žaluzie Roto, které vám ve vašem domově zajistí optimální podmínky v každé denní a roční době.  Elegantní a nerušivý design venkovních žaluzií a rolet Roto vás nadchne stejně jako jejich mimořádná funkčnost.

Venkovní lamelové rolety ZRO - Nejlepší podmínky v každé roční době

Venkovní lamelová roleta ZRO se vyznačuje velmi moderním designem, který je tvarově přizpůsobený celkovému vzhledu okna. To platí pro všechna provedení, ať již se jedná o manuální rolety, elektrické rolety ovládané stěnovým přepínačem či dálkovým ovladačem a také pro rolety na solární pohon. Venkovní rolety ZRO mají speciální hliníkové lamely, které jsou spojeny nosnou tkaninou s vysokou pevností. Vnitřní a vnější lamely jsou termicky oddělené, díky čemuž se výrazně zlepšuje tepelná izolace.

Pohodlné ovládání na výběr:

  • Elektrické: Napájení přímo ze zásuvky 230 V bez dalšího ovládání.
  • Elektrické bezdrátové: Ovládací modul se jednoduše zapojí do elektrické zásuvky a roletu pak ovládáte pomocí ručního dálkového ovladače. Tím odpadá vedení kabelu a instalace vypínače pro ovládání rolety.
  • Solární bezdrátové: Nejsou zapotřebí vůbec žádné kabely. Energie ze solárního modulu, připevněného na krytu, je ukládána do akumulátoru na okně. Ideální pro dodatečnou montáž nebo rekonstrukci.

Protisluneční venkovní rolety ZMA - Ochrana před horkem bez zastínění

Pokud hledáte účinné řešení jak ochránit vaše okna před nadměrným horkem, můžeme vám doporučit elektricky ovládané protisluneční venkovní rolety ZMA, které jsou opatřeny vysoce kvalitní síťovinou, která umožňuje i ve spuštěné poloze dostatečný průchod světla do místnosti.

Lamely nahrazuje jemná, elektricky ovládaná venkovní roleta. Látka rolety je vyráběna z vysoce kvalitní textilie se skleněnými vlákny, která je odolná vůči povětrnostním vlivům. Napnutí látky zajišťují zapracované hliníkové profily. Rám i vedení látky jsou stejné jako u venkovních rolet Roto, s nimiž má roleta ZMA společné i různé možnosti ovládán.

Protisluneční venkovní roleta ZMA je konstruovaná podobně jako venkovní lamelová roleta. Obsluhuje se pomocí přepínače nebo rádiově dálkovým ovladačem. Způsob ovládání si můžete vybrat. Zvolit lze elektrické ovládání s přímým zapojením do elektrické sítě nebo bezdrátové pomocí dálkového ovladače v kombinaci s velmi pohodlnou alternativou se solárním modulem.

Pohodlné ovládání na výběr:

  • Elektrické: Napájení přímo ze zásuvky 230 V bez dalšího ovládání.
  • Elektrické bezdrátové: Ovládací modul se jednoduše zapojí do elektrické zásuvky a roletu pak ovládáte pomocí ručního dálkového ovladače. Tím odpadá vedení kabelu a instalace vypínače pro ovládání rolety.
  • Solární bezdrátové: Nejsou zapotřebí vůbec žádné kabely. Energie ze solárního modulu, připevněného na krytu, je ukládána do akumulátoru na okně. Ideální pro dodatečnou montáž nebo rekonstrukci

Protisluneční venkovní roleta Screen ZAR - Praktická a pohodlná

Venkovní roleta Screen zajišťuje účinnou ochranu proti teplu a přispívá v letních měsících rozhodující mírou ke komfortu bydlení. Venkovní roleta Screen je opatřena speciální tkaninou se skleněnými vlákny, které jsou potažené umělou hmotou. Tato tkanina zaručuje, že na okenní tabuli vůbec nedopadne až 70 % slunečních paprsků. V případě, že je roleta stažená, nejsou funkce okna nijak omezeny. Venkovní roletu Screen lze kombinovat s vnitřními doplňky. Skvělým tipem je například kombinace tepelné ochrany a zatemňovací rolety.

Pohodlné ovládání na výběr:

  • Ke stáhnutí rolety stačí okno uvést do polohy pro mytí. Pomocí tyčky se roleta jednoduše zahákne do úchytů. Navinutá venkovní roleta Screen je schovaná pod horním dílem oplechování střešního okna.

Protisluneční venkovní roleta Screen ZAR