Sítě proti hmyzu ROTO

Trápí vás v létě nepříjemný hmyz, který se do vaší místnosti dostává otevřeným oknem? Se sítěmi proti hmyzu Roto se již nebudete muset bát nechat okno otevřené po celý den! Sítě proti hmyzu Roto jsou v okně velmi nenápadné a zároveň maximálně účinné. Spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu otevřeným oknem a vy si tak budete moci užívat ničím nerušeného pohodlí.

Pokud v létě rádi větráte a nechcete, aby vaše podkroví navštívil i nežádoucí hmyz, doporučujeme vám síť proti hmyzu Roto. Můžete ji použít jak samostatně, tak i v kombinaci s jinými doplňky.

Díky více variantám si vybere opravdu každý:

  • na okno – pro okna Designo R8 a i8
  • do ostění – pro okna řady R7 a R8
  • pod ostění – pro všechny typy oken

Přednosti sítě proti hmyzu

Ochrana proti hmyzu při otevřeném okně
díky hustě tkané síti

Možnost kombinace
jako samostatné řešení nebo v kombinaci se všemi ostatními doplňky

Rychlá a snadná montáž
s možností okno kdykoli dovybavit

Bezpečné ovládání
díky automatické aretaci

Volitelně s tkaninou Transpatec®
obzvláště odolná proti roztržení, s perfektní průhledností díky velmi jemné struktuře sítě

O 140% více prodyšná 
oproti standardní síti

Síť Transpatec®

Více výhod díky high-tech látce.

Běžné sítě proti hmyzu sice spolehlivě udržují i ten nejmenší hmyz mimo domov, ale bohužel do místnosti nepustí tolik čerstvého vzduchu a světla. Oproti tomu síť proti hmyzu Roto, která je vyrobena z high-tech látky Transpatec® je o 140 % více prodyšná a tak poskytuje plnou funkčnost pro optimální výměnu vzduchu. Zároveň je téměř neviditelná, pevná a odolná proti roztržení.

Tajemství high-tech textilu spočívá v jeho revoluční technice tkaní: 0,13 mm jemné útkové a osnovní nitě leží na sobě naplocho a jsou protkány pomocí třetího, pouze 0,06 mm tenkého a vysoce pevného vázacího vlákna. Tím se dosáhne extrémně vysoké pevnosti a přesnosti tkaniny.