Sítě proti hmyzu ROTO

Trápí vás v létě nepříjemný hmyz, který se do vaší místnosti dostává otevřeným oknem? Se sítěmi proti hmyzu Roto se již nebudete muset bát nechat okno otevřené po celý den! Sítě proti hmyzu Roto jsou v okně velmi nenápadné a zároveň maximálně účinné. Spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu otevřeným oknem a vy si tak budete moci užívat ničím nerušeného pohodlí.

Sítě proti hmyzu Roto jsou zhotoveny s milimetrovou přesností. Vyrobené jsou z mimořádně kvalitní látky Transpatec, která zajišťuje téměř nerušenou výměnu vzduchu díky velmi jemné struktuře látky. Oproti běžným sítím proti hmyzu tak sítě Roto zaručují bezproblémový průchod vzduchu. Větrání v místnosti tedy není ničím narušeno a dokonalá výměna vzduchu je perfektně zajištěná. Speciální látka Transpatec je navíc mimořádně odolná vůči poškození či protržení. Jisti si také můžete být mimořádně dlouhou životností sítí Roto! Investice do sítí proti hmyzu Roto se vám tedy několikanásobně vyplatí.

Montáž sítě proti hmyzu Roto je velmi jednoduchá. Síť je upravena tak, aby se okno dalo ovládat jednou rukou na spodním okraji rámu. Klika okna je tak bezproblémově dostupná a okno se dá pohodlně otevírat a zavírat. Velkou výhodou sítí proti hmyzu Roto je také to, že je během zimních měsíců je můžete jednoduše odmontovat a příští léto zase znovu bez problému použít.

Technické parametry:

zri_pruchod_vzduchu  roto_insektenschutz_transpatec_pevnost 

ZRI M - varianta na okno
  • pouze pro okna řady R8
  • montáž přímo na rám okna z vnitřní strany
  • Upozornění: Varianta na okno nelze použít v kombinaci s manuální venkovní roletou ZRO.
ZRI M - varianta na okno

ZRI M L - varianta do ostění
  • pro okna řady R7 a R8
  • montáž sítě do ostění v takové vzdálenosti, že nepřekáží otevřenému oknu
ZRI M L - varianta do ostění

ZRI M W - varianta pod ostění
  • pro všechny typy oken
  • vodicí lišty sítě jsou pod ostěním, tedy na stěně
ZRI M W - varianta pod ostění