Ostatní produkty

Sítě proti hmyzu ROTO

  • Trápí vás v létě nepříjemný hmyz, který se do vaší místnosti dostává otevřeným oknem? Se sítěmi proti hmyzu Roto se již nebudete muset bát nechat okno otevřené po celý den! Sítě proti hmyzu Roto jsou v okně velmi nenápadné a zároveň maximálně účinné. Spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu otevřeným oknem a vy si tak budete moci užívat ničím nerušeného pohodlí.

Střešní výlezy ROTO

  • Potřebujete se bezproblémově dostat na střechu? Střešní výlezy Roto Columbus vám to umožní! Střešní výlezy Roto Columbus zajišťují snadný přístup ke komínům, anténám nebo okapním žlabům z obytných prostor. Střešní výlezy Roto Columbus jsou důkladně testovány. Významný ohled je brán na bezpečnost užívání a také na jejich jednoduchou a pohodlnou obsluhu. Zapomenuto není ani na ekologické hledisko.

Venkovní žaluzie a rolety Roto

  • Je známo, že ochrana proti teplu je nejúčinnější tehdy, pokud jsou sluneční paprsky odráženy dřív, než dopadnou na okenní tabuli. Právě proto vám doporučujeme venkovní rolety a žaluzie Roto, které vám ve vašem domově zajistí optimální podmínky v každé denní a roční době. Elegantní a nerušivý design venkovních žaluzií a rolet Roto vás nadchne stejně jako jejich mimořádná funkčnost.

Vnitřní žaluzie a rolety Roto

  • Zajistěte si ve vašem interiéru dokonalou ochranu před nepříjemnými oslňujícími slunečními paprsky! Vnitřní žaluzie a rolety Roto nejen skvěle vpadají, ale také jsou vysoce funkční! Vnitřní žaluzie a rolety se velice snadno montují a dokonale chrání vaše okna nejen před přímým slunečním světlem, ale také před nežádoucími pohledy dovnitř.

Půdní schody ROTO

  • Půdní schody Roto vám skvěle poslouží k výlezu do půdních prostor ve vašem domě. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu půdních schodů Roto a precizní zpracování do posledního detailu. Důraz je kladen také na bezpečnost a praktičnost. S půdními schody Roto budete nadmíru spokojeni a usnadníte si s jejich pomocí každodenní život!

Ovládací prvky a údržba střešních oken

  • Přizpůsobte si střešní okna Roto přesně dle vašich potřeb! Střešní okna Roto dokážou splnit všechna vaše přání! Využít můžete praktické ovládací prvky Roto, které slouží k dokonalému dovybavení oken. Jedná se například o uzamykatelné kličky nebo o teleskopické tyče pro manuální ovládání oken. Doporučit vám můžeme také speciální přípravky na údržbu, které vaše střešní okna udrží v perfektním stavu a prodlouží jejich životnost i krásný vzhled.

Venkovní lemování střešních oken ROTO

  • Lemování je důležitou součástí každého střešního okna. Jedině kvalitní lemování střešních oken Roto vám zajistí spolehlivé vodotěsné napojení okna a střešního pláště. Díky našemu lemování bude vaše střešní okno dokonale chráněno před nepříznivými okolními vlivy a rozmary počasí, jako je vítr, déšť nebo sníh.

Vnitřní ostění oken ROTO

  • Zajistěte vašim střešním oknům kvalitní vnitřní ostění! Vnitřní ostění oken Roto je tvořeno na principu stavebnicového systému. Tento systém vnitřního ostění zajišťuje rychlou a snadnou montáž na zaklapnutí. Mezi další přednosti vnitřního ostění Roto patří použitý materiál, kterým je měkčený plast. Vnitřní ostění Roto je omyvatelné a snadno se udržuje. Nadchne vás svou stálou čistotou, protože nezanechává stopy po kondenzátu.