Ostatní produkty

Sítě proti hmyzu ROTO

  • Trápí vás v létě nepříjemný hmyz, který se do vaší místnosti dostává otevřeným oknem? Se sítěmi proti hmyzu Roto se již nebudete muset bát nechat okno otevřené po celý den! Sítě proti hmyzu Roto jsou v okně velmi nenápadné a zároveň maximálně účinné. Spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu otevřeným oknem a vy si tak budete moci užívat ničím nerušeného pohodlí.

Střešní výlezy ROTO

  • Potřebujete se bezproblémově dostat na střechu? Střešní výlezy Roto Columbus vám to umožní! Střešní výlezy Roto Columbus zajišťují snadný přístup ke komínům, anténám nebo okapním žlabům z obytných prostor. Střešní výlezy Roto Columbus jsou důkladně testovány. Významný ohled je brán na bezpečnost užívání a také na jejich jednoduchou a pohodlnou obsluhu. Zapomenuto není ani na ekologické hledisko.

Venkovní žaluzie a rolety ROTO

  • Je známo, že ochrana proti teplu je nejúčinnější tehdy, pokud jsou sluneční paprsky odráženy dřív, než dopadnou na okenní tabuli. Právě proto vám doporučujeme venkovní rolety a žaluzie Roto, které vám ve vašem domově zajistí optimální podmínky v každé denní a roční době. Elegantní a nerušivý design venkovních žaluzií a rolet Roto vás nadchne stejně jako jejich mimořádná funkčnost.

Vnitřní žaluzie a rolety ROTO

  • Zajistěte si ve vašem interiéru dokonalou ochranu před nepříjemnými oslňujícími slunečními paprsky! Vnitřní žaluzie a rolety Roto nejen skvěle vpadají, ale také jsou vysoce funkční! Vnitřní žaluzie a rolety se velice snadno montují a dokonale chrání vaše okna nejen před přímým slunečním světlem, ale také před nežádoucími pohledy dovnitř.