Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 umožní nejen dokonalý výhled

Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 vám umožní ničím nerušený výhled ven. Osa otáčení tohoto kyvného střešního okna je umístěna v horní třetině okna. Kování totiž posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní čtvrtiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti. Díky tomu se zbavíte rušivého okenního křídla, které zasahuje dovnitř interiéru a brání v bezproblémovém pohybu v blízkosti okna nebo znemožňuje výhled z okna ve stoje.

Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 má snadné ovládání klikou, která je pro lepší dosažitelnost umístěna v dolní části křídla. Jediná klika umožňuje ovládání všech funkcí. Otevírání, větrání nebo zavírání okna vám půjde velice snadno. Zajištěná je také poloha spárového přivětrávání, komfortní mycí poloha a bezpečnostní zavírání.

Předností tohoto střešního oka je také velmi úzký profil rámu, který zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. Vysoký pocit bezpečí vám dodá tříbodové zajištění střešního okna s výborným těsněním. Střešní okno Roto Designo R7 si můžete pořídit ve variantě s předmontovaným zateplovacím blokem WD nebo bez.