Výhled ze střešního okna, který si vychutnáte

Jak mít kývné střešní okno a současně mít umožněn normální výhled ven? Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 je promyšleno do posledního detailu tak, aby vám umožnilo ničím nerušený výhled ven ven a s také bezproblémový pohyb v blízkosti okna.

Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 má osu otáčení umístěnou v horní třetině okna. Speciálně umístěné kování totiž posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní čtvrtiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti.

To znamená, že vám nebude překážet okenní křídlo, které zasahuje dovnitř interiéru a brání v bezproblémovém pohybu v blízkosti okna nebo znemožňuje výhled z okna ve stoje.

Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 má snadné ovládání klikou, která je pro lepší dosažitelnost umístěna v dolní části křídla. Jediná klika umožňuje ovládání všech funkcí. Otevírání, větrání nebo zavírání okna vám půjde velice snadno. Zajištěná je také poloha spárového přivětrávání, komfortní mycí poloha a bezpečnostní zavírání.