Střešní okno Roto pro výhled z okna ve stoje

Pořiďte si střešní okno, kterévám umožní pohodlný výhled ven. Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 má osu otáčení v horní třetině okna. Kování totiž posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní čtvrtiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti.

Už nebudete muset mít žádné rušivé okenní křídlo, které zasahuje dovnitř interiéru a brání v bezproblémovém pohybu v blízkosti okna nebo znemožňuje výhled z okna ve stoje.

Okno Roto Designo má také velmi úzký profil rámu, který zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. Vysoký pocit bezpečí vám dodá tříbodové zajištění střešního okna s výborným těsněním.

Střešní okno Roto Designo R7 si můžete pořídit ve variantě s předmontovaným zateplovacím blokem WD nebo bez. Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 má snadné ovládání klikou, která je pro lepší dosažitelnost umístěna v dolní části křídla. Jediná klika umožňuje ovládání všech funkcí.

Otevírání, větrání nebo zavírání okna vám půjde velice snadno. Zajištěná je také poloha spárového přivětrávání, komfortní mycí poloha a bezpečnostní zavírání.

 

Stresni-okno-ROTO-DesignoR7_1 Stresni-okno-ROTO-DesignoR7_2   

Designo_R7