Prvotřídní střešní okna ROTO s inteligentní technikou

Pořiďte si taková střešní okna, která vám usnadní život. Prvotřídní střešní okna ROTO s inteligentní technikou vám nabídnou dokonalý komfort bydlení s dostatkem světla, bezproblémovým přístupem k oknům a volným výhledem. Současně vám ulehčí jejich každodenní používání, a to díky důmyslnému ovládání, které si můžete zvolit přesně podle svých preferencí.

Dostatek prostoru pro vaše pohodlí

Střešní okna ROTO jsou navržena tak, abyste měli dostatečný pocit komfortu. Zapomeňte rušivé okenní křídlo uvnitř interiéru, které bude blokovat pohyb po místnosti. S okny ROTO se můžete těšit na dostatek prostoru a pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna, kdy jedna jediná klika funguje pro otevírání, větrání a mytí. Okna jsou standardně zasklena tepelně izolačním dvojsklem s U=1,1 W/m2K. Společnost HZB s.r.o. vám nabízí prodej a montáž střešních oken ROTO. Spolehnout se můžete na profesionální přístup, dodržování termínů i servis střešních oken. 

Ovládání střešního okna z pohodlí vašeho křesla

Pro vaše maximální pohodlí vám můžeme nabídnout třeba nízkoenergetická kyvná střešní okna ROTO - Designo R6 RotoTronic lze ovládat na integrovaný elektrický pohon. S přehledem tak splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení pod střechou. Stačí pouze zapojit do zásuvky. Toto řešení obsahuje všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna - přesně podle zásady „plug & play".