Ovládejte střešní okno z pohodlí křesla: ROTO - Designo R6 RotoTronic

Jak si zařídit ovládání střešních oken tak, abyste se nemuseli zvedat z křesla? Pořiďte si střešní okna ROTO - Designo R6 RotoTronic, která mají integrovaný elektrický pohon. S přehledem tak splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení pod střechou. Stačí pouze zapojit do zásuvky. Obsahuje totiž všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna, a to přesně podle zásady „plug & play".

Střešní okno Roto Designo R6 RotoTronic lze ovládat buďto pomocí klasického elektrického ovládání vypínače s kabelem, nebo můžete zvolit také variantu elektrického rádiového ovládání, které je prováděno pomocí dálkového ovladače. Rádiový přijímač je už zabudován do ovládání okna, okno a příslušenství se pak ovládají pomocí pětikanálového ručního dálkového ovladače. To znamená, že si budete moci přímo v křesle či na gauči regulovat větrání.

Díky zabudovanému dešťovému senzoru vám toto střešní okno také dokáže usnadnit život ještě více. Takže hlídání počasí vám odpadne. Dokážete si představit ještě větší komfort?

Střešní okno Roto Designo R6 RotoTronic má rám více zapuštěný do střechy a jeho design je velmi elegantní a moderní zároveň. Toto střešní okno lze opatřit dvojsklem i trojsklem, nebo bezpečnostním sklem.

4   14 

Designo R6 RotoTronic