Nízkoenergetické výklopné/kyvné střešní okno Roto Designo R8 s manuálním otevíráním

Pro stavby s nízkou energetickou náročností je jako stvořené výklopné/kyvné střešní okno Roto Designo R8, jehož předností je maximální tepelná izolace. Střešní okno Designo R8 má umístěný otočný bod v horní části okna, což znamená, že je lze kompletně otevřít směrem ven.

Velmi praktické je, že všechny funkce tohoto střešního okna se navíc dají snadno ovládat pomocí kliky jednou rukou. Střešní okna Designo R8 jsou osazena speciálním zateplovacím blokem WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří tak náklady na vytápění.

Předností je také nízká konstrukční výška oknam díky které je možné optimální začlenění do střechy. To výrazně přispívá ke zlepšení povrchových teplot a napomáhá úspoře energie. Jedině firma Roto nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u střešních oken standardní řady.

Střešní okna Roto Designo R8 nabízíme s antracitovou metalízou. Víceúčelová klika ve spodní části okna je v matném nerezovém provedení a její speciální ergonomický tvar umožňuje pohodlné uchopení.

6

13

Designo R8