Plastové střešní okno RotoQ K

Datum: 1. 5. 2020

Pořiďte si taková střešní okna, o která se nebudete muset téměř starat. Střešní okno RotoQ K v plastovém provedení má pro uživatele celou řadu výhod. Vícekomorový profil z PVC má jedinečné tepelně-technické parametry. Díky tomu si můžete být jisti, že bude vaše nové střešní okno perfektně těsnit, nebude do něj zatékat a zároveň vás bude chránit před hlukem zvenčí.

Pořídit si střešní okno z plastu je výhodné zejména v jeho snadné údržbě. Zatímco dřevěná okna je potřeba pravidelně natírat a ošetřovat, plastová střešní okna jsou téměř bezúdržbová. Střešní okna RotoQ K navíc nabízejí mimořádně skvělé hodnoty součinitele prostupu tepla celého okna. Jedná se o hodnotu Uw = 1,1 W/m2K již při zasklení ve třech variantách s dvojsklem s Ug = 1,0 W/m2K pro použití v nízkoenergetických stavbách.

V případě zasklení trojsklem se ve všech jeho variantách nabízí hodnoty umožňující použití u pasivních domů – od Uw = 0,90 W/m2K při zasklení 3C, přes Uw = 0,78 W/m2K při zasklení 3A až po Uw = 0,77 W/m2K při zasklení 3P. Ve všech těchto případech se ukazuje výhoda použití PVC vícekomorových profilů oproti plnému dřevěnému profilu křídla a rámu. Střešní okna z plastu se vám tedy opravdu vyplatí.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět