Aktuality

Střešní okno Designo RotoComfort i8 - ovládání jedním tlačítkem

Datum: 3. 5. 2017

Chtěli byste vaše střešní okna ovládat skutečně pohodlně a bez námahy? Pořiďte si střešní okna Designo RotoComfort i8, která lze ovládat stisknutím jednoho tlačítka! Střešní okno Designo RotoComfort i8 představuje nový vývojový směr, který definuje zcela nově pohodlí při bydlení pod střechou.

Střešní okna Roto pozvednou váš interiér

Datum: 1. 4. 2017

Střešní okna Roto jsou navržena dle aktuálních módních trendů. Můžete se spolehnout nejen na jejich elegantní design, ale také vysokou kvalitu, odolnost a neobyčejné izolační vlastnosti. Střešní okna Roto vám pomohou v zimě ušetřit náklady za vytápění a jsou vhodná do nízkoenergetických staveb. Moderní design střešních oken Roto pozvedne váš interiér a dodá mu punc opravdového luxusu.

Sítě proti hmyzu Roto

Datum: 17. 2. 2017

Doplňte svá střešní okna praktickými sítěmi proti hmyzu a zajistěte si tak doma opravdový komfort a pohodlný pobyt v místnosti bez otravného poletujícího hmyzu! Sítě proti hmyzu od značky Roto vynikají svojí vysokou spolehlivostí, odolností a vysokou životností.

Střešní okno Roto Designo R8 - ušetření nákladů za vytápění a pohodlné ovládání

Datum: 29. 1. 2017

Chtěli byste mít v podkroví okno, které je možné kompletně otevřít směrem ven? Potom je pro vás tou správnou volbou střešní okno Roto Designo R8, které se dá pohodlně ovládat pomocí kliky jednou rukou!

Klasické kyvné střešní okno Roto Designo R4 - léty prověřená kvalita

Datum: 31. 12. 2016

Hledáte funkční a zároveň cenově přijatelné střešní okna pro vaše podkroví? Doporučit vám můžeme v tom případě kyvné střešní okno Roto Designo R4, které bylo navrženo a vyrobeno na základně několikaletého výzkumu.

Výsuvné kyvné střešní okno Roto Designo R7 - pro váš pohodlný výhled z okna

Datum: 19. 12. 2016

Díváte se rádi z okna a máte obavy, že při výběru střešního kývného okna budete o tento příjemný zážitek ochuzeni? Pořiďte si výsuvné kývné střešní okno Roto Designo R7, které má osu otáčení navrženou tak, že vám okno ve výhledu nebude bránit!

Střešní okno Roto Designo R6 RotoTronic – komfort stisknutím jednoho tlačítka

Datum: 28. 11. 2016

Chtěli byste mít střešní okna, která stačí ovládat pouze stisknutím tlačítka? Nízkoenergetické kyvné střešní okno Roto Designo R6 RotoTronic, které splňuje ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení.

Inovativní střešní okna Roto Q

Datum: 14. 11. 2016

Střešní okna Roto Q mají moderní design, snadno se ovládají a jejich montáž je jednoduchá! Každý jejich detail je propracován k dokonalosti. Střešní okna Roto Q navíc disponují vynikajícími tepelně technickými parametry a perfektně těsní! Montáž střešních oken Roto Q funguje na inovativním systému „click”.

Střešní okna Roto na míru Vašim potřebám

Datum: 30. 10. 2016

Střešní okna zajišťují, aby bylo v podkroví dostatek světla, a zároveň složí k větrání a přísunu čerstvého vzduchu do místnosti. Pokud jsou ovšem střešní okna nekvalitní, může jimi během zimních měsíců unikat velké množství tepla, což vaši peněženku rozhodně neušetří. Skvělým tipem jsou proto střešní okna Roto, která se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi a snadným otevíráním, které zvládnete i jednou rukou!

Sháníte střešní okna pro vaši nízkoenergetickou stavbu?

Datum: 23. 9. 2016

Střešní okna Roto Designo R8 jsou osazena unikátním zateplovacím blokem WD, který dokáže v místnosti udržet příjemné klima a díky tomu šetří náklady na vytápění. Střešní okna Roto Designo R8 mají nízkou konstrukční výšku, což umožňuje optimální začlenění do střechy, což také výrazně přispívá ke zlepšení povrchových teplot a napomáhá úspoře energie.