+420 541 245 799 menu

Aktuality

>

Nízkoenergetické střešní okno Roto Designo R8

28.10.2020

Výklopné/kyvné střešní okno Roto Designo R8 je díky maximální tepelné izolaci vhodné pro stavby s nízkou energetickou náročností. Toto střešní okno je osazeno unikátním zateplovacím blokem WD, který dokáže v místnosti udržet příjemné klima a díky tomu šetří náklady na vytápění.
Detail

Půdní schody Roto z dřeva i hliníku

28.9.2020

Řešíte nedostatek místa, ale potřebovali byste zajistit přístup na půdu? Nahraďte obyčejný vratký žebřík půdními schody, které jsou o mnoho bezpečnější a efektivnější variantou.
Detail

Moderní střešní okna Roto do vašeho podkroví

28.8.2020

Nechte si od nás nainstalovat střešní okna Roto a užívejte si ve svém domově nejen čerstvého vzduchu a světla, ale také moderního designu!
Detail

Střešní okno ze dřeva ROTO Q4 PLUS

27.7.2020

Chtěli byste střešní okno ze dřeva, které se bude snadno ovládat? Doporučit vám můžeme např. kyvné střešní okno Roto Q4 Plus, které se vyznačuje vysokou kvalitou a snadnou manipulací s energetickou účinností!
Detail

Vnitřní žaluzie Roto - perfektní vzhled i funkčnost

4.6.2020

Do podkrovních místností svítí přes léto velmi ostré slunce. Pro zajištění vašeho komfortu se proto bez kvalitního stínění střešních oken neobejdete. Doporučit vám proto můžeme vnitřní žaluzie, které nejen skvěle vypadají, ale také jsou vysoce funkční.
Detail

Plastové střešní okno RotoQ K

1.5.2020

Pořiďte si taková střešní okna, o která se nebudete muset téměř starat. Střešní okno RotoQ K v plastovém provedení má pro uživatele celou řadu výhod. Vícekomorový profil z PVC má jedinečné tepelně-technické parametry. Díky tomu si můžete být jisti, že bude vaše nové střešní okno perfektně těsnit, nebude do něj zatékat a zároveň vás bude chránit před hlukem zvenčí.
Detail

Protisluneční venkovní rolety ROTO ZMA - dokonalá ochrana před horkem

1.4.2020

Teplé počasí se blíží a s ním i nepříjemné přehřívání podkrovních místností. Tomu jde snadno předejít, pokud si pořídíte elektricky ovládané protisluneční venkovní rolety ROTO ZMA. Tyto rolety mají vysoce kvalitní síťovinou, která umožňuje i ve spuštěné poloze dostatečný průchod světla do místnosti.
Detail

Zatemňující rolety Roto

3.3.2020

Chcete úplně zatemnit místnost ve vašem podkroví a běžné rolety vám nedostačují? Pořiďte si zatemňující rolety Roto, díky kterým si budete moci udělat večer kdykoliv budete potřebovat.
Detail

Snadné ovládání střešních oken vysoko pod střechou

27.1.2020

Přemýšlíte nad tím, jak vyřešit ztížené otevírání střešních oken, která jsou umístěna příliš vysoko? V takovémto případě je pro vás tím nejlepším řešením střešní okno na elektrický pohon, které lze pohodlně otevírat a zavírat pomocí dálkového ovládání.
Detail

Dešťový senzor střešního okna vám zjednoduší život

24.12.2019

I střešní okna vám mohou zjednodušit každodenní život. Pořiďte si elektricky ovládané střešní okno Designo R4 RotoTronic, které má zabudovaný motorový pohon a řídicí jednotku pro automatické otevírání a zavírání. Takto okno můžete pohodlně otevírat a zavírat, aniž byste museli vstávat.
Detail

123