Aktuality

Nízkoenergetické výklopné/kyvné střešní okno Roto Designo R8 s manuálním otevíráním

Pro stavby s nízkou energetickou náročností je jako stvořené výklopné/kyvné střešní okno Roto Designo R8, jehož předností je maximální tepelná izolace. Střešní okno Designo R8 má umístěný otočný bod v horní části okna, což znamená, že je lze kompletně otevřít směrem ven.

04.11.2021 celý článek

Ovládejte střešní okno z pohodlí křesla: ROTO - Designo R6 RotoTronic

Jak si zařídit ovládání střešních oken tak, abyste se nemuseli zvedat z křesla? Pořiďte si střešní okna ROTO - Designo R6 RotoTronic, která mají integrovaný elektrický pohon. S přehledem tak splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení pod střechou. Stačí pouze zapojit do zásuvky. Obsahuje totiž všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna, a to přesně podle zásady „plug & play".

26.10.2021 celý článek

Kde najdete typový štítek

Máte-li jakékoli stížnosti nebo technické dotazy, mějte data, která jsou na typovém štítku okna, vždy po ruce. Tyto informace potřebujeme pro přesnou identifikaci vašeho okna. S pomocí údajů na typovém štítku vám můžeme pomoci ještě efektivněji a rychleji.

05.10.2021 celý článek

Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 umožní nejen dokonalý výhled

Výsuvně kyvné střešní okno Roto Designo R7 vám umožní ničím nerušený výhled ven. Osa otáčení tohoto kyvného střešního okna je umístěna v horní třetině okna. Kování totiž posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní čtvrtiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti.

01.10.2021 celý článek

Prvotřídní střešní okna ROTO s inteligentní technikou

Pořiďte si taková střešní okna, která vám usnadní život. Prvotřídní střešní okna ROTO s inteligentní technikou vám nabídnou dokonalý komfort bydlení s dostatkem světla, bezproblémovým přístupem k oknům a volným výhledem. Současně vám ulehčí jejich každodenní používání, a to díky důmyslnému ovládání, které si můžete zvolit přesně podle svých preferencí.

06.09.2021 celý článek